Fantini die enkel prova gereden hebben sinds 1980

Niet elke fantino rijdt ook effectief de palio en krijgt dus een bijnaam. Hieronder een lijstje (alfabetisch) van fantini die enkel één of meerdere prove reden sinds 1980.

Naam Palio Prova Contrada Cavallo
Baldicchi Gregory luglio 1999 1e Leocorno Razzo
agosto 2000 1e Pantera Re Artu’
Barbagallo Federico settembre 2000 1e Tartuca Tessera
luglio 2001 4e Civetta Alanis
Berardozzi Luciano agosto 1975 3e Torre Rossana
settembre 1980 1e – 2e – 3e Torre Tessera
Bergamaschi Giancarlo luglio 2001 1e Chiocciola Ariannha
Bianchina Alberto luglio 2011 1e Bruco Lampante
Bigazzi Giacomo agosto 2001 4e Torre Alesandra
Blanco Salvatore luglio 2007 1e Valdimontone Elimia
Ceciarelli Vittorio luglio 1987 1e Istrice Bagnolo
agosto 1988 1e – 2e Leocorno Euro
Cesario Alessandro agosto 1989 1e Valdimontone Fogarizzu
agosto 1990 1e Lupa Figaro
luglio 1993 1e Chiocciola Galleggiante
agosto 1993 1e – 2e Chiocciola Icaro
Colombati Alessandro agosto 2012 1e Leocorno Nobile Nilo
Coluccio Emanuele agosto 1991 1e Drago Careca
Conti Francesco luglio 2012 2e Selva Indianos
Corda Alessio agosto 2005 1e Istrice Donnaiuolu
De Mola Massimo luglio 2000 2e Bruco Votta Votta
luglio 2001 1e Aquila Altoprato
De Pau Angelo luglio 1993 4e Civetta Oriolu de Zamaglia
Dionisi Marco agosto 2003 3e Leocorno Brento
Franceschini Alessandro agosto 1996 1e Pantera Re Artu’
agosto 1997 1e Selva La Fanfara
Federici Federico agosto 1984 5e Selva Ascaro de Torralba
luglio 1985 1e – 2e Torre Bagnolo
Giannetti Alesio ottobre 2018 1e Tartuca Remorex
Guglielmi Federico agosto 2018 1e Lupa Porto Alabe
Lombardi Luca luglio 1995 1e Pantera La Fanfara
luglio 2001 1e Leocorno Ugo Sancez
Maccari Pietro luglio 1991 1e Onda Victoria Principal
Migheli Antonio agosto 1992 1e Valdimontone Etrusco
agosto 1998 1e Torre La Toulousien
Milani Massimo agosto 1994 2e Bruco Pegaso
luglio 1995 1e Lupa Re Artu’
agosto 1995 1e Lupa Mar Kelly
luglio 2000 1e Leocorno Urban II
Molinaro Fabio agosto 1987 1e Pantera Benito III
Molinaro Marco luglio 1999 1e Oca Giove
Mori Alessandro luglio 1982 1e – 2e Selva Panezio
Moretti Gianluca luglio 1993 1e Torre Lincea
Mureddu Gianluigi luglio 1989 3e – 4e Aquila Lespine
luglio 1993 1e Leocorno Barabba
agosto 1993 1e – 3e LeocornoChiocciola Oriolu de Zamaglia – Icaro
luglio 1994 1e Nicchio Gloria Rustica
agosto 1994 2e Pantera Principessa V
Muroni Salvatore luglio 1985 1e Aquila Delfino III
agosto 1985 1e Onda Benito III
agosto 1987 2e Onda Pippo Pippo
luglio 1988 2e Torre Sole Rosso
agosto 1988 1e Torre Liunica
Ortu Giuseppe agosto 1991 2e Tartuca Benito III
Paladini Luca luglio 1993 1e – 2e Lupa Icaro
agosto 1993 1e Lupa Best Ford
Pollioni Alessio luglio 2007 1e Bruco Choci
luglio 2008 1e – 2e Valdimontone Iolao
Rabazzi Renato luglio 1984 1e Torre Brandano
Ragoni Paolo agosto 1990 1e Tartuca Fabiola de Sarule
agosto 1992 1e Istrice Zucchero
luglio 1994 1e Istrice Best Ford
agosto 1994 1e Aquila Quarnero
agosto 1995 1e Leocorno Bella Speranza
Satini Giorgio agosto 1990 1e – 2e – 3e Selva Galleggiante
Scardino Giuseppe luglio 1983 1e Bruco Ascaro de Torralba
agosto 1984 2e Bruco Sirlad
Seoni Sergio agosto 2004 1e Selva Zodiach
Serra Paolo agosto 1996 2e Oca Quarnero
luglio 1999 1e Aquila Veniero
Sini Bastiano luglio 2012 1e Selva Indianos
Tebaldo Fumi settembre 1980 1e – 2e Istrice Miura
Tistarelli Roberto agosto 1988 1e Lupa Lespine
Tiziano Raffero agosto 1998 1e Selva Tapioca II
Turchi Renzo luglio 1990 1e Leocorno Fabiola de Sarule
agosto 1990 1e Leocorno Benito III
agosto 1995 1e Selva Quillero de Sedini
Viti Lorenzo luglio 1987 1e Chiocciola Brandano
agosto 1987 1e Chiocciola Figaro
Laatste aanpassing : 25 juni 2019