Gevallen fantini sinds 1945

Hieronder een overzicht van fantini die vielen tijdens de Palio sinds 1945. We lijsten ze op per blok van 15 jaar. We hebben ook geprobeerd te specifiëren waar de desbetreffende fantino ten val kwam.

2004-2019

16.8.2019 Ares Drago 2° S.Martino Tornada
Tittia Selva 2° S.Martino Remorex
2.7.2019 Brigante Aquila 3° S.Martino Renalzos
20.10.2018 Carburo Torre 1° S.Martino Tonina
Gingillo Oca 1° S.Martino Sorighittu
Bighino Lupa 1° S.Martino Schietta
Turbine Chiocciola 2° Casato Terribile da Clodia
Scompiglio Giraffa 2° Casato Raol
Tempesta Tartuca 2° Casato Remorex
Brigante Selva 2° Casato Rombo de Sedini
Ares Drago 3° S.Martino Una per Tutti
16.8.2018 Amsicora Valdimontone 1° S.Martino Schietta
Trecciolino Nicchio 2° Casato Tale e Quale
Grandine Bruco 2° Casato Solu Tue Due
Brigante Leocorno 3° Casato Osama Bin
2.7.2018 Turbine Chiocciola 1° S.Martino Renalzos
Trecciolino Nicchio 1° S.Martino Tabacco
Gingillo Valdimontone 1° S.Martino Remistirio
16.8.2017 Brio Torre 1° Casato Polonski
Tittia Istrice 1° Casato Morosita Prima
Trecciolino Bruco 2° S.Martino S’Othieresu
Bighino Oca 2° S.Martino Renalzos
2.7.2017 Grandine Torre 2° S.Martino Querida de Marchesana
16.8.2016 Bellocchio Nicchio 2° S.Martino Mocambo
2.7.2016 Bellocchio Giraffa 1° S.Martino Sarbana
Girolamo Chiocciola 1° S.Martino Raktou
Turbine Istrice 1° Casato Smeraldo Nulese
17.8.2015 Gingillo Tartuca 1° S.Martino Querino
Bellocchio Oca 3° S.Martino Quadrivia
2.7.2015 Tittia Nicchio 1° giro Vc.Pollaioli Occolè
Tremendo Oca 1° S.Martino Oppio
16.8.2014 Brigante Valdimontone 1° S.Martino Osvaldo
Grandine Pantera 1° S.Martino Querino
2.7.2014 Niemand gevallen
16.8.2013 Trecciolino Nicchio 2° S.Martino Oppio
Amsicora Bruco 2° S.Martino Mocambo
2.7.2013 Grandine Nicchio 1° giro Cappella Morosita Prima
Voglia Pantera 2° S.Martino Pestifero
16.8.2012 Voglia Pantera 1° S.Martino Gammede
Girolamo Giraffa 1° S.Martino Nicolas de P.Ulpu
Brio Civetta 1° S.Martino Moedi
Trecciolino Onda 1° S.Martino Magic Tiglio
Amsicora Drago 1° S.Martino Guess
Gingillo Istrice 1° S.Martino Morosita Prima
2.7.2012 Nappa II Leocorno 1° Casato Magic Tiglio
16.8.2011 Tremendo Torre 2° giro bar Fonte Gaia Guess
Tittia Aquila 3° S.Martino Indianos
Salasso Lupa 3° S.Martino Moedi
Trecciolino Bruco 3° S.Martino Lo Specialista
Nappa II Chiocciola 3° S.Martino Meremanna
Voglia Istrice 3° S.Martino Marrocula
2.7.2011 Carburo Tartuca 1° S.Martino Ivanov
Brio Civetta 1° Casato Marrocula
Gingillo Bruco 1° Casato Lampante
Bighino Istrice 1° Casato Moedi
Vittorio Lupa 3° S.Martino Elfo di Montalbo
16.8.2010 Salasso Selva 1° Casato Indianos
2.7.2010 Gingillo Leocorno 1° Casato Giostreddu
Strappo Aquila 2° Casato Gammede
Vittorio Giraffa 2° Casato Lampante
16.8.2009 Tittia Giraffa 1° S.Martino Fedora Saura
De’ Aquila 3° S.Martino Indira Bella
2.7.2009 Niemand gevallen
16.8.2008 Scompiglio Drago 1° Casato Fedora Saura
Tiburzi Aquila 2° S.Martino Ilon
2.7.2008 Girolamo Valdimontone 1° S.Martino Iolao
Lo Zedde Nicchio 1° S.Martino Giove Deus
Brio Pantera 3° Casato Indira Bella
Salasso Torre 3° Casato Elfo di Montalbo
16.8.2007 Sgaibarre Drago 1° S.Martino Fedora Saura
Salasso Chiocciola 1° S.Martino Giordhan
Vittorio Lupa 1° S.Martino Favella
Bighino Onda 2° Casato Ermellyno
Tittia Bruco 2° Casato Choci
2.7.2007 Sgaibarre Drago 1° S.Martino Gezabele
Lo Zedde Valdimontone 1° Casato Elimia
Vittorio Lupa 2° Casato Estremo Oriente
16.8.2006 Tittia Bruco 3° Casato Fujan de Ozieri
Lo Zedde Valdimontone 3° Casato Dostoevskij
2.7.2006 Sgaibarre Valdimontone 1° S.Martino Didimo
De’ Torre 1° S.Martino Desmon
Il Pesse Giraffa 1° S.Martino Delizia de Ozieri
Tittia Leocorno 1° Casato Zilata Usa
16.8.2005 Niemand gevallen
2.7.2005 Brio Tartuca 1° S.Martino E.T. di Gallura
Tittia Nicchio 2° S.Martino Brento
Salasso Lupa 2° S.Martino Zodiach
Sgaibarre Torre 3° S.Martino Donnaiuolo

1990-2004

16.8.2004 Brio Valdimontone 1° Casato Zilata Usa
Pampero Leocorno 1° Casato Donnaiuolo
Tittia Nicchio 1° Casato Barattieri
Salasso Aquila 2° S.Martino Donosu Tou
Velluto Bruco 2° S.Martino Amoroso
2.7.2004 Mamassino Oca 1° Casato Acquario
Batticuore Onda 1° Casato Didimo
Velluto Bruco 3° S.Martino Vai Go
Salasso Giraffa 3° S.Martino Donosu Tou
16.8.2003 Bighino Torre 1° S.Martino Artù Valoroso
Sgaibarre Leocorno 2° S.Martino Brento
Brio Aquila 2° S.Martino Big Big
2.7.2003 Veleno II Chiocciola 2° S.Martino Baresi
Velluto Giraffa 2° Casato Zoarco
16.8.2002 Niemand gevallen
2.7.2002 Velluto Pantera 3° S.Martino Zetsun
Il Pesse Oca 3° S.Martino Alghero
16.8.2001 Brio Tartuca 3° Casato Razzo de Nulvi
2.7.2001 Trecciolino Leocorno 1° Casato Ugo Sanchez
9.9.2000 Il Bufera Bruco 1° S.Martino Ei Caramella
Trecciolino Valdimontone 1° S.Martino Votta Votta
16.8.2000 Clemente Onda 1° S.Martino Urban II
Scintilla Lupa 1° Casato Zilata Usa
Cianchino Pantera 2° S.Martino Re Artù
Veleno II Selva 2° S.Martino Velenosa
Il Pesse Bruco 3° Casato Votta Votta
2.7.2000 Bonito Torre 1° S.Martino Zenubbia
Il Pesse Bruco 1° Casato Votta Votta
Voragine Onda 2° S.Martino Valeska III
Clemente Valdimontone 2° S.Martino Un Grigino
Mamassino Oca 2° S.Martino Braccio di Ferro
16.8.1999 De’ Drago 1° S.Martino Paola Barale
Pinturicchio Giraffa 1° S.Martino Lupo del Cimino
Clemente Oca 1° S.Martino Toula
Trecciolino Civetta 1° S.Martino Vanity Girl
Il Pesse Valdimontone 1° S.Martino Re Artù
Il Bufera Tartuca 3° S.Martino Vasto
2.7.1999 Il Bufera Pantera 1° Casato Re Artù
Pinturicchio Selva 2° Casato Cattolica d’Allumiere
Falchino Lupa 2° Casato Musetto
Massimino Chiocciola 3° S.Casato Uir
16.8.1998 Il Pesse Onda 1° S.Martino Penna Bianca
Cianchino Torre 1° S.Martino La Fanfara
Ciclone Bruco 1° S.Martino Tuareg
Pinturicchio Pantera 2° Casato Arianna
2.7.1998 De’ Selva 1° Casato Papavero Nero
Massimino Giraffa 1° Casato Tuareg
16.8.1997 Battaglia Leocorno 1° S.Martino Vitraliu del Fontino
Stoppa Drago 1° Casato Alisarda
Trecciolino Chiocciola 1° Casato Penna Bianca
Il Bufera Civetta 2° S.Martino Re Artù
Cianchino Torre 3° Casato Votta Votta
3.7.1997 Il Bufera Tartuca Mossa Votta Votta
Pistillo Lupa 1° S.Martino Rivù
Trecciolino Drago 2° S.Martino Careca
Clemente Chiocciola 2° S.Martino La Fanfara
Massimino Civetta 2° Casato Quarnero
Ciclone Bruco 3° S.Martino Arianna
16.8.1996 Clemente Valdimontone 2° Casato Penna Bianca
Trecciolino Oca 2° Casato Quarnero
Andrea Onda 2° Casato Votta Votta
Il Pesse Lupa 3° Casato Solstizio d’Estate
2.7.1996 Stoppa Bruco 1° S.Martino Trastullo
Cittino Leocorno 2° S.Martino Penna Bianca
Tremoto Aquila 2° S.Martino Imco Flamming
Il Bufera Giraffa 2° Casato Naomy
Andrea Chiocciola 3° S.Martino Minoredda
16.8.1995 Cittino Selva 2° S.Martino Quillero de Sedini
2.7.1995 Pistillo Tartuca 1° S.Martino Pippinella
Salasso Giraffa 1° Casato Telepass
Massimino Lupa 2° S.Martino Re Artù
16.8.1994 Imolino Aquila 1° Casato Quarnero
2.7.1994 Il Pesse Valdimontone 1° S.Martino Etrusco
Bastiano Istrice 1° S.Martino Best Ford
Trecciolino Bruco 1° Casato La Fanfara
Cittino Nicchio 1° Casato Gloria Rustica
Il Bufera Tartuca 1° Casato Cleopatra
Mistero Selva 2° S.Martino Zucchero
Pistillo Chiocciola 2° S.Martino Imperatore
16.8.1993 Bucefalo Lupa 1° S.Martino Best Ford
Bonito Onda 1° S.Martino Zucchero
Bastiano Leocorno 1° S.Martino Oriolo de Zamaglia
Spirito Giraffa 2° S.Martino Aristocratic
Pistillo Chiocciola 2° S.Martino Icaro
Il Pesse Aquila 2° Casato Pytheos
Il Bufera Tartuca 2° Casato Etrusco
Mistero Drago 3° S.Martino Vittorio
2.7.1993 Bonito Selva 1° S.Martino Pinturetta
Spirito Onda 1° S.Martino Quimper
Mistero Drago 1° S.Martino Way to Sky
Bazzino Civetta 1° S.Martino Oriolo de Zamaglia
Tredici Torre 3° S.Martino Lincea
Bucefalo Lupa 3° Casato Icaro
16.8.1992 Bastiano Bruco 1° S.Martino Galleggiante
Il Bufera Lupa 1° Casato Usilia
Cittino Onda 1° Casato Pinturetta
3.7.1992 Il Pesse Valdimontone 1° S.Martino Uberto
Cittino Nicchio 1° S.Martino Pinturetta
Spirito Drago 1° Casato Johnny Long
Il Bufera Oca 1° Casato Etrusco
Legno Pantera 2° giro vc.Pollaioli Zucchero
Bastiano Giraffa 2° S.Martino Benito III
Trecciolino Civetta 3° S.Martino Brandauer
16.8.1991 Olinto Leocorno 1° S.Martino Magalotti
Cianchino Tartuca 1° Casato Benito III
Bastiano Chiocciola 1° Casato Etrusco
3.7.1991 Bazzino Valdimontone 1° S.Martino Etrusco
Il Pesse Pantera 1° S.Martino Chartreuse
Falchino Chiocciola 2° S.Martino Nearco
Bucefalo Onda 2° S.Martino Victoria Principal
Bonito Selva 2° S.Martino Siecolo
Massimino Nicchio 2° S.Martino Yanez
16.8.1990 Aceto Torre 1° S.Martino Uberto
Trecciolino Civetta 1° S.Martino Adonea
Bucefalo Istrice 1° S.Martino Orchidea
Bastiano Giraffa 3° Casato Euro
Il Bufera Lupa 3° Casato Figaro
Bonito Leocorno 3° Casato Benito III
Massimino Selva 3° Casato Galleggiante
2.7.1990 Massimino Nicchio 1° S.Martino Gaucho
Bucefalo Aquila 1° S.Martino Uberto
Tredici Torre 2° Casato Chartreuse

1975-1989

16.8.1989 Moretto Drago 1° S.Martino Benito III
Tredici Pantera 1° S.Martino Galleggiante
Cianchino Bruco 1° Casato Pytheos
Bastiano Chiocciola 3° Casato Germanu
2.7.1989 Il Bufera Lupa 1° Casato Vipera
Bastiano Bruco 1° Casato Pytheos
Moretto Drago 2° S.Martino Mausy
Truciolo Chiocciola 2° S.Martino Galleggiante
16.8.1988 Truciolo Giraffa 1° S.Martino Sole Rosso
Bastiano Lupa 1° S.Martino Lespine
Il Pesse Torre 2° S.Martino Liunica
Bonito Tartuca 2° S.Martino Lobelia
2.7.1988 Cittino Giraffa 1ª Fonte Gaia Italicu
Bonito Istrice 1° Casato Fogarizzu
Bastiano Bruco 2° S.Martino Inola
16.8.1987 Falchino Drago Mossa Martino
Imolino Tartuca 1° S.Martino Galleggiante
Ercolino Bruco 2° S.Martino Fogarizzu
Massimino Oca 3° S.Martino Briosca
Bucefalo Valdimontone 3° Casato Euro
2.7.1987 Bazzino Oca 1° S.Martino Tulipano di Arlem
Silvio Pantera 1° S.Martino Mariolina
Bastiano Chiocciola 1° S.Martino Brandano
Cianchino Istrice 1° S.Martino Bagnolo
Ercolino Lupa 3° S.Martino Amore
13.9.1986 Cianchino Pantera Mossa Baiardo IV
Rondine Onda 2° S.Martino Goldrake
Truciolo Giraffa 2° S.Martino Amore
Falchino Drago 2° S.Martino Vipera
16.8.1986 Aceto Lupa 2° giro Mossa Brandano
Bonito Selva 2° S.Martino Paco
Cittino Civetta 2° S.Martino Amore
2.7.1986 Bucefalo Bruco 1° Casato Paco
Moretto Tartuca 1° Casato Ciriaco
Rino Leocorno 1° Casato Mariolina
16.8.1985 Ricciolino Oca 1° S.Martino Mariolino
Il Pesse Istrice 3° giro Mossa Orion
2.7.1985 Bucefalo Aquila Mossa Delfino
Il Pesse Leocorno Mossa Benito III
Cianchino Tartuca 1° Casato Demonia de Tula
Tremoto Selva 1° Casato Barbarella
Bazzino Torre 2° S.Martino Bagnolo
Spillo Pantera 2° S.Martino Ciriaco
16.8.1984 Truciolo Pantera 1° Casato Diciosu de Zemaglia
Falchino Leocorno 1° Casato Brandano
Bazzino Selva 1° Casato Ascaro de Torralba
Rino Lupa 1° Casato Siena
Bucefalo Valdimontone 3° S.Martino Diabolik
2.7.1984 Musino Drago 1° S.Martino Ciriaco
Cianchino Onda 1° S.Martino Carusu
Bazzino Nicchio 1° S.Martino Tom
Cittino Tartuca 2° Casato Diavoletta
Misdea Istrice 2° Casato Zalia de Ozieri
Spillo Civetta 3° S.Martino Sharon
Castangia Giraffa 3° S.Martino Orion
Rino Torre 3° S.Martino Brandano
16.8.1983 Bastiano Leocorno 1° S.Martino Benito III
Nuvola Onda 1° S.Martino Paperino
Aceto Oca 1° S.Martino Cassius
Musino Nicchio 1° Casato Diciosu de Zemaglia
Ercolino Tartuca 2° Casato Ascaro
Misdea Istrice 2° Casato Bramante
3.7.1983 Ricciolino Nicchio 1° S.Martino Baiardo IV
Legno Selva 1° S.Martino Cerva de Torralba
Bastiano Leocorno 2° Casato Benito III
16.8.1982 Canapino Civetta 2° S.Martino Canapino
Tremoto Drago 2° S.Martino Bambola de Ploaghe
Cianchino Bruco 2° S.Martino Borela V
Spillo Selva 2° S.Martino Ascaro de Torralba
Moretto Leocorno 2° Casato Balende de Su Sasso
2.7.1982 Niemand gevallen
16.8.1981 Pedro Civetta 1° Casato Kamasutra
Bastiano Selva 1° Casato Ascaro de Torralba
Aceto Drago 1° Casato Torquato Tasso
Marasma Onda 1° Casato Baiardo IV
Moretto Aquila 1° Casato Black Magic
Bazzino Lupa 2° Casato Taura
2.7.1981 Musino Pantera 2° Casato Black Magic
7.9.1980 Grinta Drago 1° Casato Rimini
Aceto Oca 2° Casato Valsandro
Cianchino Bruco 3° S.Martino Speranza
Spillo Tartuca 3° S.Martino Zinghera de Codinas
17.8.1980 Bastiano Nicchio 1° Casato Putnik
Moretto Valdimontone 3ª Fonte Gaia Umanità
2.7.1980 Cianchino Bruco 2° S.Martino Volturno
Bastiano Selva 2° Casato Speranza
Tremoto Valdimontone 2° Casato Zalia de Ozieri
16.8.1979 Grinta Drago 3° Casato Zalia de Ozieri
4.7.1979 Cianchino Bruco 1° Casato Uana de Lechereo
Gringo Giraffa 1° Casato Zurigo II
Randa Istrice 1° Casato Valet
Spillo Torre 2° S.Martino Zirbo
Liscio Leocorno 2° Casato Panezio
16.8.1978 Tremoto Giraffa 2° S.Martino Zodiaco
3.7.1978 Primula Rossa Torre 1° S.Martino Umorista
Galletto Lupa 1° S.Martino Saputello
Tremoto Chiocciola 2° S.Martino Utrillo
16.8.1977 Randa Valdimontone 1° S.Martino Tornado
Damasco Lupa 2° Casato Teseo
2.7.1977 Randa Valdimontone 1° S.Martino Quebel
Ercolino Istrice 3° Casato Tornado
18.8.1976 Canapino Tartuca 1° S.Martino Quadrivio
Grinta Selva 1° Casato Quebel
Liscio Leocorno 1° Casato Rucola
Marasma Bruco 2° S.Martino Rimini
Ercolino Onda 3° S.Martino Tornado
L’Argentino Nicchio 3° Casato Rostov
2.7.1976 Valente Chiocciola 1° S.Martino Quebel
Grinta Selva 1° S.Martino Lamadina
Rondone Pantera 1° S.Martino Teseo II
Ercolino Onda 1° S.Martino Lucianella
Liscio Leocorno 1° S.Martino Solange
Spillo Torre 1° S.Martino Sirena
Ragno Valdimontone 1° S.Martino Rio Marin
Canapino Tartuca 1° Casato Tobruk
Bazzino Giraffa 2° S.Martino Rucola
17.8.1975 Niemand gevallen
2.7.1975 Galletto Nicchio 1° S.Martino Rondine II
Bazza Aquila 2° S.Martino Pitagora
Canapino Bruco 2° Casato Urbano
Aceto Oca 2° Casato Orbello
Morino IV Pantera 3° S.Martino Lucianella

1960-1974

16.8.1974 Bazzino Valdimontone 1° S.Martino Rucola
2.7.1974 Ercolino Giraffa 1° S.Martino Rucola
Fil Di Ferro Chiocciola 1° S.Martino Robin Hood
Giove Tartuca 1° Casato Rosalinda
Rondone Bruco 1° Casato Orbello
Bazza Leocorno 1° Casato Panezio
Spillo Torre 2° S.Martino Pitagora
16.8.1973 Aceto Oca 1ª Fonte Gaia Nedo
Tristezza Lupa 2° S.Martino Satiro
Valente Giraffa 2° Casato Quadrivio
Giove Civetta 3° S.Martino Pancho
Canapetta Torre 3° S.Martino Marco Polo
Ercolino Aquila 3° S.Martino Panezio
2.7.1973 Canapino Bruco 2° S.Martino Marco Polo
Rondone Nicchio 2° S.Martino Pitagora
17.9.1972 Aramis Oca 1° S.Martino Speranza
Canapino Bruco 1° S.Martino Panezio
Valente Pantera 1° Casato Quartetta
Canapetta Torre 2° S.Martino Pitagora
Giove Selva 3° S.Martino Musella
16.8.1972 Aramis Istrice 1° S.Martino Pindaro
Bazza Drago 2° Casato Satiro
Tristezza Valdimontone 3° S.Martino Pitagora
Baino Bruco 3° S.Martino Gavottina
Aceto Oca 3° S.Martino Rosella II
Frasca Giraffa 3° Casato Mirabella
2.7.1972 Canapetta Torre 1° S.Martino Pedula
Frasca Civetta 1° Casato Musella
Giove Oca 1° Casato Panezio
Parti e Vai Leocorno 2° S.Martino Manon
Pel Di Carota Selva 2° S.Martino Pitagora
16.8.1971 Frasca Civetta 1° S.Martino Gabria
Aceto Valdimontone 1° Casato Ira
Canapetta Chiocciola 2° S.Martino Pelè
2.7.1971 Baino Aquila 1° S.Martino Macchina II
Morino IV Drago 1° Casato Vandala
Rondone Nicchio 1° Casato Ira
Ciancone Istrice 1° Casato Topolone
Giove Chiocciola 2° Casato Musella
16.8.1970 Canapino Lupa 1° S.Martino Gabria
Canapetta Torre 2° S.Martino Sambrina
Morino IV Drago 2° S.Martino Musella
2.7.1970 Rondone Lupa 1° S.Martino Arianna
Baino Tartuca 1° Casato Alice K.
Bagoga Civetta 1° Casato Samanta
Tristezza Pantera 3° Casato Macchina II
21.9.1969 Canapino Drago 1° S.Martino Vandala
Peppinello Leocorno 1° Casato Zorro
Rondone Istrice 2° S.Martino Macchina II
Pizzighetto Tartuca 2° Casato Livietta
16.8.1969 Aceto Valdimontone 2° S.Martino Ercole
Tristezza Giraffa 2° S.Martino Arianna
2.7.1969 Giove Bruco 1ª Cappella Ira
Pizzighetto Aquila 1° Casato Ercole
Bubbolino Drago 3° S.Martino Macchina II
Canapino Tartuca 3° Casato Ringo
16.8.1968 Baino Selva 1° S.Martino Leda
Giove Civetta 1° S.Martino Pasquino
Ciancone Onda 3° S.Martino Ringo
Canapetta Chiocciola 3° S.Martino Fulgida
Bazza Torre 3° S.Martino Sambrina
Tristezza Istrice 3° S.Martino Beatrice
Guanto Leocorno 3° Casato Ercole
2.7.1968 Morino IV Istrice 2° S.Martino Arianna
Canapino Valdimontone 3° S.Martino Sambrina
24.9.1967 Baino Bruco 1° Casato Fulgida
16.8.1967 Guanto Pantera 1° S.Martino Topolone
Morino IV Leocorno 1° S.Martino Beatrice
Rondone Nicchio 2° S.Martino Fiamma
2.7.1967 Lenticchia Nicchio 1° Casato Jolly
Baino Bruco 1° Casato Gabria
Bozzolo Onda 1° Casato Bolero
Giove Drago 1° Casato Beatrice
Tristezza Istrice 3° S.Martino Sambrina
Canapetta Lupa 3° S.Martino Danubio
17.8.1966 Morino IV Torre Mossa Topolona
Giove Oca 1° Casato Ercole
2.7.1966 Bozzolo Lupa 1° S.Martino Danubio
Mezz’Etto Nicchio 1° Casato Gabria
Canapino Pantera 1° Casato Archetta II
Giove Oca 1° Casato Durinda
Tristezza Chiocciola 1° Casato Sambrina
Aceto Bruco 1° Casato Serenella
16.8.1965 Aceto Bruco Mossa Danubio
Mezz’Etto Drago 3° S.Martino Gisella
2.7.1965 Bazza Drago Mossa Arianna
Giove Onda 1° Casato Selvaggia
Canapetta Tartuca 2° Casato Gabria
16.8.1964 Giove Onda 1° S.Martino Zaffira
Tristezza Civetta 1° S.Martino Dubba
Peppinello Chiocciola 1° S.Martino Danubio
Vittorino Leocorno 2° S.Martino Arianna
2.7.1964 Tristezza Nicchio 1° Casato Zaffira
Moro Giraffa 1° Casato Beatrice
16.8.1963 Biba Tartuca 1° S.Martino Maseda
2.7.1963 Sorriso Aquila 1° S.Martino Zaffira
Vittorino Nicchio 1° S.Martino Coraggio
Mezz’Etto Lupa 1° S.Martino Belinda
Lenticchia Onda 2° S.Martino Dubba
Acciuga Istrice 2° S.Martino Gabria
16.8.1962 Tristezza Chiocciola 1° S.Martino Capriola
Vittorino Nicchio 1° Casato Elena
Mezz’Etto Selva 1° Casato Belinda
Giove Istrice 2° S.Martino Zaffira
Bozzolo Civetta 3° S.Martino Uberta
2.7.1962 Canapino Torre Mossa Topolone
Acciuga Drago 1° Casato Belinda
Giove Chiocciola 3° S.Martino Coraggio
Bozzolo Civetta 3° giro Omar
Tristezza Pantera 3° Casato Beatrice
16.8.1961 Rompighiaccio Giraffa 3° S.Martino Rosella
Tristezza Tartuca 3° S.Martino Uberta
2.7.1961 Canapino Civetta 1° S.Martino Belinda
Rondone Leocorno 1° S.Martino Marisa
5.6.1961 Rompighiaccio Giraffa 2° S.Martino Timo
Canapino Selva 2° S.Martino Briosa
4.9.1960 Niemand gevallen
16.8.1960 Tristezza Selva 1° Casato Salomè de Mores
Bozzolo Onda 2° S.Martino Briosa
Biba Civetta 2° S.Martino Vignola
2.7.1960 Mezz’Etto Bruco 2° Casato Salomè de Mores
Giove Drago 3° S.Martino Gaudenzia

1945-1959

16.8.1959 Il Terribile Istrice 1° S.Martino Briosa
Menghino Tartuca 2° S.Martino Tacomba
Mezz’Etto Bruco 2° S.Martino Salomè de Mores
Pennello Leocorno 3° S.Martino Sarna
Biba Torre 3° Casato Uberta
2.7.1959 Solitario Chiocciola 2° Casato Uberta
16.8.1958 Biba Istrice 3° Casato Uberta
Giove Lupa 3° Casato Archetta
2.7.1958 Il Terribile Leocorno 3° S.Martino Zara
Bazza Drago 3° S.Martino Serenata
16.8.1957 Romanino Lupa 2° S.Martino Archetta
Diavola Aquila 2° S.Martino Percina
2.7.1957 Giove Civetta Mossa Capriola
Rondone Onda 1° Casato Velka
Falchetto Pantera 2° S.Martino Pupa
Mezz’Etto Tartuca 2° Casato Belfiore
16.8.1956 Tristezza Pantera 2° S.Martino Santuzza
Rompighiaccio Bruco 1° S.Martino Susina
Rondone Onda 3° S.Martino Archetta
2.7.1956 Giove Drago 1° S.Martino Roccalbegna
Rompighiaccio Valdimontone 1° S.Martino Velka
Il Terribile Istrice 2° S.Martino Ondina
Pietrino Leocorno 2° Casato Tanaquilla
Tristezza Torre 3° S. Martino Belfiore
16.8.1955 Biondo Civetta Mossa Incantatella
Giove Drago 2° Casato Roburrina
Il Terribile Istrice 2° Casato Trappola
Seguito Leocorno 2° Casato Scienza
Vittorino Torre 3° S.Martino Sturla
2.7.1955 Falchetto Leocorno 3° S.Martino Stella II
5.9.1954 Ciancone Tartuca 1° Casato Buriana
Strigolo Oca 2° S.Martino Saturnia
16.8.1954 Rondone Onda 1° S.Martino Ravi II
Tirone Pantera 1° S.Martino Dorina
Lampino Leocorno 1° S.Martino Botticella
Ranco Chiocciola 1° S.Martino Uganda
Veleno Giraffa 1° Casato Gaudenzia
2.7.1954 Ranco Lupa 1° Casato Uganda
Lampino Tartuca 1° Casato Buriana
Veleno Giraffa 1° Casato Pinocchio
16.8.1953 Pietrino Leocorno Mossa Fontegiusta
Il Terribile Lupa 2° S.Martino Gaudenzia
Biondo Selva 3° S.Martino Mitzi
2.7.1953 Mezz’Etto Torre 1° Casato Sarò non sarò
Vittorino Nicchio 2° S.Martino Turbolento
Il Terribile Selva 2° Casato Gaudenzia
16.8.1952 Ranco Nicchio 2° Casato Archetta
2.7.1952 Ganascia Aquila 3° S.Martino Imperiale
Biondo Civetta 3° S.Martino Archetta
Ganghero Leocorno 3° S.Martino Dorina
16.8.1951 Niemand gevallen
2.7.1951 Falchetto Nicchio 1° Casato Volpe
Rompighiaccio Bruco 2° S.Martino Niduzza
Ganascia Torre 3° Casato Gina
16.8.1950 Boccaccia Drago 1° Casato Salomè
Biondo Oca 2° S.Martino Forletto
Lampino Giraffa 3° Casato Santa Fiorenza
2.7.1950 Pietrino Leocorno 1° S.Martino Orafo
Boccaccia Giraffa 1° Casato Dorina
Lampino Pantera 2° Casato Forletto
28.5.1950 Ranco Pantera 1° S.Martino Orafo
Il Terribile Aquila 1° S.Martino Stella
Zanna Leocorno 2° Casato Ribolla
Tripolino Lupa 3° Casato Salomè
Ganascia Valdimontone 3° Casato Gaia
16.8.1949 Tirone Nicchio 1° Casato Salomè
2.7.1949 Biondo Oca 1° Casato Noce
Biondino Istrice 2° S.Martino Fato
Bubbolino Valdimontone 2° Casato Popa
Boccaccia Bruco 3° S.Martino Mistero
Il Terribile Selva 2° S.Martino Salomè
Ciancone Tartuca 3° S.Martino Piero
16.8.1948 Boccaccia Selva 1° S.Martino Salomè
Ghisa Bruco 1° Casato Mistero
Pietrino Onda 2° S.Martino Piero
Lampino Pantera 2° S.Martino Anita
2.7.1948 Biondo Oca 1° S.Martino Salomè
Morino Leocorno 2° S.Martino Brillante
Bubbolino Onda 3° Casato Piero
16.8.1947 Bazza Drago 2° Casato Noce
2.7.1947 Rubacuori Drago 2° S.Martino Vittoria
18.5.1947 Boccaccia Oca 1° S.Martino Cesare
Biondino Aquila 1° Casato Piero
Ganascia Selva luogo non definito Gioioso
Ranco Valdimontone luogo non definito Trenta
16.8.1946 Ganascia Valdimontone 2° S.Martino Amedea
2.7.1946 Niemand gevallen
20.8.1945 Niemand gevallen
16.8.1945 Barberino Istrice 3° S.Martino Salomè
2.7.1945 Niemand gevallen
Laatste aanpassing : 11 juni 2020