www.palio.be

dal Belgio con amore

Mossieri

Overzicht starters sinds de invoering van de nieuwe regel. Sindsdien worden starters door de stad aangeduid op aanbeveling van de kapiteins. Daarvoor was dit een politieman.

Sarrocchi Lodovico Tito (2.7.1894 – 19.8.1894)
Cavallotto Giovanni (2.7.1895 – 16.8.1897)
Sarrocchi Lodovico Tito (3.7.1898)
Landozzi Angelo (16.8.1898)
Fabbrini Leonildo (2.7.1899 – 17.4.1904)
Pellegrini Amerigo (3.7.1904 – 16.8.1904)
Alessandri Carlo (2.7.1905)
Pellegrini Amerigo (16.8.1905 – 2.7.1907)
Meucci Pasquale (16.8.1907 – 3.7.1908)
Balli Lodovico (16.8.1908 – 4.7.1909)
Meucci Pasquale (16.8.1909 – 25.9.1913)
Benvenuti Venturino (2.7.1914 – 2.7.1922)
Meucci Pasquale (16.8.1922)
Benvenuti Venturino (2.7.1923 – 16.8.1924)
Ponticelli Adolfo (2.7.1925 – 16.8.1926)
Benvenuti Venturino (2.7.1927 – 2.7.1928)
Bagnoli Giovanni (16.8.1928)
Lodovici Olinto (14.9.1928)
Sampieri Gino (2.7.1929)
Ricci Guglielmo (16.8.1929 – 3.7.1932)
Sampieri Gino (16.8.1932)
Ricci Guglielmo (2.7.1933 – 2.7.1934)
Felici Ezio (16.8.1934)
Guidarini Guido (2.7.1935 – 16.8.1937)
Giovannoni Alfredo (2.7.1938 – 2.7.1939)
Ricci Guglielmo (16.8.1939 – 2.7.1945)
Pini Lorenzo (16.8.1945 – 2.7.1946)
Ricci Guglielmo (16.8.1946 – 2.7.1947)
Guidarini Guido (16.8.1947 – 2.7.1957)
Casilli Paolo (16.8.1957 – 16.8.1958)
Fagnani Carlo Andrea (2.7.1959 – 16.8.1963)
Pesciatini Wilson (2.7.1964 – 16.8.1965)
Fagnani Carlo Andrea (2.7.1966)
Pesciatini Wilson (17.8.1966)
Baini Vittorio (2.7.1967)
Fuligni Jago (16.8.1967)
Valentini Fedro (24.9.1967)
Baini Vittorio (2.7.1968 – 2.7.1969)
Vanni Sabatino (16.8.1969 – 16.8.1972)
Calabrò Gioacchino (17.8.1972 – 16.8.1973)
Atanasi Ilario (2.7.1974 – 16.8.1977)
Palmieri Carlo (3.7.1978 – 16.8.1979)
Ricci Ulrico (2.7.1980 – 3.7.1983)
Fanucchi Francesco (16.8.1983)
Valenti Rodolfo (2.7.1984 – 16.8.1985)
D’Inzeo Piero (2.7.1986 – 16.8.1987)
Checcoli Mauro (2.7.1988 – 16.8.1988)
Masala Daniele (2.7.1989 – 16.8.1989)
Roman Euro Federico (2.7.1990)
Pesciatini Wilson (16.8.1990)
Cisi Amos (3.7.1991 – 16.8.1996)
Costantini Dino (3.7.1997 – 16.8.1997)
Turner Mario (2.7.1998 – 2.7.1999)
Giorgi Enzo (16.8.1999)
Guglielmi da Vulci Giorgio (2.7.2000 – 16.8.2002)
Capozzella Norberto (2.7.2003)
Masala Daniele (16.8.2003)
Ambrosione Bartolo (2.7.2004 – 16.8.2004)
Masala Daniele (2.7.2005 – 16.8.2006)
Guglielmi da Vulci Giorgio (2.7.2007)
Costantini Dino (16.8.2007)
Guglielmi da Vulci Giorgio (2.7.2008-16.8.2009)
Ambrosione Bartolo (2.7.2010-16.8.2011)
Natale Chiaudani (2.7.2012)
Ambrosione Bartolo (16.8.2012-17.8.2015)
Fabio Magni (2.7.2016-16.8.2017)

Laatste aanpassing : 16 augustus 2017